درباره ما

همیشه سعی کردم وضعیت موجود را یک پله بهتر کنم؛ این‌گونه زندگی آرام‌آرام و پله‌پله بهتر می‌شود. این شعار زندگی من است.

من ادریس رستمی هستم، دارای لیسانس عمران، اهل کردستان، شهر سقز. هرچند شهر ما خنک است و نیاز زیادی به کولر ندارد، اما پس از مهاجرت به سلیمانیه عراق و زندگی در طبقه آخر یک خانه که آفتاب مستقیم بر روی سقف بتنی (بدون هیچ پوششی مثل ایزوگام) می‌تابید و گرما را به‌طور مستقیم به داخل خانه می‌آورد، به این فکر افتادم که حداقل نگذارم آفتاب به کولر بخورد. این بود که سایبونی را طراحی و ساخت کردم که به راحتی روی کولر نصب شود. با در نظر گرفتن راحتی مردم اینجا و نیاز به نصب سریع و کم‌هزینه، به فکر تجاری کردن این ایده افتادم که با استقبال خوبی مواجه شد. پس از آن به فکر فروش آن در ایران افتادم. چرا که نه؟!

سوالات متداول

آیا سایبان کولر آبی در برابر باد مقاوم است؟

بله، این سایبان به دلیل طراحی خاص و استفاده از بندهای مقاوم که به توری شید و زیر کولر متصل می‌شود، کاملاً مقاوم در برابر بادهای شدید است. همچنین، پارچه برزنتی استفاده شده و پایه‌های فلزی آن استحکام بالایی در برابر بادهای شدید دارند.

آیا سایبان کولر برای هر حجم کولر آبی مناسب است؟

بله، این سایبان قابل تنظیم و رگلاژ برای هر حجم کولر آبی است. اندازه سقف سایبان ۱ متر و ۴۵ سانتیمتر در ۱ متر و ۴۵ سانتیمتر است که بزرگترین کولرهای آبی خانگی با ابعاد ۱ متر و ۸ در ۱ متر و ۸ سانتیمتر را پوشش می‌دهد.

آیا برای نصب سایبان به نصاب نیاز است؟

خیر، نیازی به نصاب حرفه‌ای نیست. می‌توانید با یک پیچ‌گوشتی ساده و مشاهده ویدیو آموزشی نصب سایبان کولر آبی، به راحتی سایبان را نصب کنید. مراحل نصب ساده و سریع است و شامل باز کردن سه پیچ از نبش کولر، قرار دادن پایه‌ها، محکم کردن پیچ‌ها و کشیدن پارچه روی چهارچوب می‌شود.

نحوه ثبت سفارش و خرید چگونه است؟

برای خرید تکی، می‌توانید از طریق سایت رسمی ما زاگرس مال اقدام کنید. برای خرید عمده نیز می‌توانید با شماره 09188760069 تماس بگیرید و با مدیریت بخش فروش عمده هماهنگ کنید.

در صورتیکه در مورد سایبان کولر یا نحوه نصب، ثبت سفارش و… سوالی دارید، میتوانید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی و فروش سایبان کولر(رستمی):  09188760069